Strona główna > O Coworkingu > Jak w najlepszy sposób wykorzystać ścianki działowe

Duże biuro na planie otwartym nie zawsze jest najbardziej produktywnym miejscem pracy. W jednym miejscu przebywa wiele osób, hałas jest zwykle problemem, zawsze można się rozproszyć, a gdy jedna osoba kichnie, wszyscy się przeziębiają.

Mimo to biura na planie otwartym są nadal jednym z najpopularniejszych typów układów biurowych.

Jeśli masz biuro w planie otwartym, możesz w bardzo sprytny sposób wykorzystać biurowe ścianki działowe, panele akustyczne i przegrody, aby rozwiązać wiele z problemów, o których właśnie wspomnieliśmy. Dlaczego nie stworzyć stref i jednocześnie nie dodać trochę miejsca do przechowywania?

Biurka biurowe nie muszą stać w jednym miejscu, można je łatwo zaaranżować tak, aby stworzyć strefy ciszy, burzy mózgów, nauki, relaksu, a wszystko to przy użyciu ekranu lub przegrody. Możesz zdecydować się na opcje montowane do biurka lub ekrany podłogowe - wybór należy do Ciebie!

Wszystko, co musisz zrobić, to wykorzystać meble biurowe do współpracy w miejscach, w których odbywa się burza mózgów, zastosować panele akustyczne i opcje prywatności w strefach ciszy oraz urządzić miejsca do odpoczynku w zabawny i kreatywny sposób. Wszystko to można zrobić z pomocą skromnej ścianki działowej, zapewniając maksymalną produktywność w biurze!

Co sądzisz o tym przydatnym hacku biurowym?