Strona główna > O Coworkingu > Fotele bujane w recepcji - tak czy nie?

Każdy z nas ma w głowie obraz fotela bujanego - to relaksujące siedzisko, które kojarzy się z babcią z Czerwonego Kapturka lub innych bajek! Mimo to fotele bujane są modnym elementem wyposażenia wnętrz, który można wykorzystać w przestrzeni biurowej.

Jeśli chcesz nadać swojej recepcji nieco osobliwy i kreatywny charakter, dobrym wyborem jest zastosowanie różnych rodzajów siedzisk. Ale czy fotele bujane są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich biur?

Nie zawsze. To całkowicie zależy od rodzaju prowadzonej działalności. Poważna recepcja nie będzie mieściła krzeseł bujanych krzesła! Z drugiej strony, w wesołej, kreatywnej atmosferze tego typu siedziska sprawdzą się doskonale. Chodzi o to, aby wybrać to, co jest odpowiednie dla Ciebie i współgra z Twoją marką. Należy również zastanowić się nad typem odwiedzających i tym, czy będą w stanie z łatwością wsiadać i wysiadać z bujanego fotela. Osoby mające problemy z poruszaniem się mogą mieć z tym pewne trudności.

Ogólnie rzecz biorąc, jednakfotele bujane z pewnością się wyróżniają i mogą pomóc Ci stworzyć pozytywne i kreatywne pierwsze wrażenie na odwiedzających.

Co sądzisz o bujanych krzesłach w recepcji?